top of page

מדיניות הפרטיות

לפני שליחת מידע אישי כלשהו דרך האתר שלנו, אנא עיין במדיניות הפרטיות הבאה

 

איסוף מידע

אנו אוספים מידע עליך כאשר אתה נרשם לניוזלטר שלנו או מבצע מילוי טפסים באתר האינטרנט שלנו. מידע זה כולל את שמך, כתובת דואר אלקטרוני, מספר הטלפון שלך ופרטים נוספים בהתאם לצורך.

בנוסף, אנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני החומרה והתוכנה ופרטי הדפים שבהם צפית באתר שלנו.

 

שימוש במידע

כל מידע שאנו אוספים עשוי לשמש ל:

להתאים אישית את חווית המשתמש שלך באתר שלנו להתאים אותה לצרכים שלך

לספק תוכן מותאם אישית

לשפר את האתר שלנו

לשפר את שירותי הלקוחות והתמיכה שלנו

ליצור איתך קשר 

לציית לחוק ולרגולציה

אנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר האינטרנט שלנו. המידע לגבי זהותך לא יימכר, לא יוחלף, יועבר או יימסר לחברה אחרת, מכל סיבה שהיא ללא הסכמתך.

 

העברת מידע לצד שלישי

מתן משקיעים בקהילה (ע"ר) מפעילת: EDUIL, סיסימה לכל תלמיד. היא הבעלים הבלעדי של המידע שנאסף באתר זה. איננו מוכרים, מחליפים או מעבירים את המידע האישי שלך לגורמים חיצוניים כלשהם. זה לא כולל חברות מוסמכות של צד שלישי המסייעות לנו בתחזוקת האתר שלנו ובקידום הפעילות שלנו, כל עוד חברות אלו מחויבות לשמור על סודיות המידע.

אנו מאמינים ששיתוף מידע חיוני כדי למנוע, לחקור או לפעול ברמה המשפטית במקרים של הונאה, איומים פוטנציאליים על ביטחונו האישי של אדם, הפרה של תנאי השירות שלנו או כנדרש בחוק.

 

אחסון המידע

המידע שאנו אוספים נשמר במסד הנתונים שלנו, המאוחסן על גבי ספקי אחסון שרת ענן וגיבוי נתונים, אשר עשויים להיות ממוקמים גם מחוץ לגבולות ישראל.

 

אבטחת מידע

אנו משתמשים במגוון רחב של אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנו משתמשים בשיטות מתקדמות כדי להגן על מידע רגיש המועבר דרך האינטרנט. רק לעובדים הנדרשים לבצע משימות מסוימות (כגון ניהול חשבונות או שירות לקוחות) יש גישה למידע האישי שלך. מחשבים/שרתים המשמשים לאחסון נתונים אישיים נשמרים בסביבה מאובטחת.

 

שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לשפר את הגישה לאתר שלנו ולזהות מבקרים חוזרים. בנוסף, קובצי העוגיות שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלו. השימוש בקבצי עוגיות לא התחברתי בשום צורה למידע מהאתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

 

ביטול ההרשמה לרשימת התפוצה

אנו משתמשים בכתובת הדוא"ל שאתה מספק כדי לשלוח לך מידע ועדכונים לגבי השירות שלנו, עדכוני פעילות, מידע מקצועי, מידע על שירותים קשורים וכדומה אם בכל עת אתה מעדיף לבטל את המנוי מרשימת התפוצה שלנו ולא לקבל הודעות דוא"ל עתידיות, אנו מספקים הנחיות מפורטות כיצד לבטל את המנוי בתחתית כל דוא"ל שאנו שולחים.

 

הזכות לעיין במידע

חוק הגנת הפרטיות בישראל מקנה לכל אדם את הזכות לעיין במידע האישי שלו המוחזק במאגר מידע. מי שעיין במידע המתייחס אליו ומצא כי הוא שגוי, חלקי, לא ברור או לא מעודכן, או מי שאינו מעוניין שפרטיו ייכללו במאגר, רשאי לפנות לבעל המאגר וכן לבקש ממנו לתקן את המידע או למחוק אותו ללא כל תשלום.

פרטי הקשר שלנו זמינים באתר שלנו לנוחיותך.

 

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לפיכך, אנו ממליצים לך לעיין בדף זה מעת לעת עבור כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בדף זה. שינויים אלו ייכנסו לתוקף באופן מיידי, לאחר פרסומם בדף זה.

 

הסכמה

על ידי שימוש באתר שלנו את/ה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

 

ביטול הסכמה

לא רוצים שנשתמש במידע שלכם יותר? תוכלו לכתוב לנו למייל כתובת מייל support@sisma.org.il ו/או בטלפון 08-9149900

bottom of page